Match Fixtures up to the 20th of March 2016.

Tuesday 8th of March 2016:

Daly Industrial Supplies U17,

Passage v Richmond, Rockenham @ 7:30pm.

Wednesday 9th of March:

U16 Schoolboys  Friendly,

College Corinthians A v Passage, Rosehill @ 5:00pm.

Saturday 12th of March 2016:

U16 Schoolboys Division 3.

Passage v Kilreen, Rockenham @10:30am.Referee Steven Corbett.

Schoolboys U12 Blackwater Motors Cup,

Passage A v St Marys A, Rockenham @ 12:15pm.  Referee Steven Corbett.

Beamish Stout Munster Senior League Junior 1st Division,

St Marys  v Passage, St Marys Park @ 2:00pm. Referee Jim O Connor.

Daly Industrial Supplies Youths U18 Premier League,

Carrigtwohill v Passage, Ballydam @ 2:00pm. Referee T McCarthy.

Sunday 13th of March 2016:

Schoolboys U12 Division3,

Riverstown v Passage, GACA @ 10:30am.  

Schoolboys U14 Division 4,

Midleton A v Passage, Knockgriffin @ 12:15pm. Referee Bryan Forde.

Daly Industrial Supplies U17 Premier League,

Passage v Leeside, Rockenham @ 2:00pm.    

Schoolgirls U16 Premier Division,

Passage v Bandon, Rockenham, Kick Off TBC.

Tuesday 15th of  March 2016:

Beamish Stout Munster Senior League Junior 1st Division,

Passage v Ballincollig, Rockenham @ 7:45pm. Referee Jim O Connor.

Wednesday 16th of  March 2016:

Beamish Stout Munster Senior League 1st Division.

Passage v Ringmahon, Rockenham @ 7:45pm. Referee Paul O Sullivan.

Thursday 17th of  March 2016:

Schoolboys U13 Division 5,

Churchvilla v Passage, Kilboy Park @ 10:30am. Referee Bryan Forde.

Daly Industrial Supplies Youths Premier League,

Avondale Utd v Passage, Avondale Park @ 10 :45am. Referee J Thompson.

Daly Industrial Supplies U17 Premier League,

Passage v Wilton Utd, Rockenham @ 10:45am, Referee P Higgins.

Schoolboys U15 Division 3,

Carrigtwohill v Passage, Ballyadam @ 11:45am. Referee Krystian Szatkowski.

Saturday 19th of March 2016:

Schoolgirls U14 Premier Division,

Passage v Hollyhill, Rockenham @ 10:30am.

Schoolgirls U14 Division 2,

Ballinhassig v Passage, Gortnaglough @12:00pm.

Sunday the 20th of March 2016:

Schoolboys U15 Dennehys Health and Fitness Cup,

Lakewood A v Passage, Lakewood @ 10:30am.

Schoolboys U13 Oriel House Hotel Cup,

Passage v Kinsale, Garryduff @ 10:30am.

Daly Industrial Supplies U17 premier Division,

Lakewood v Passage, Lakewood @ 2:00pm.

Beamish Stout Munster Senior League Senior 1st Division,

Passage v Ballincollig, Rockenham @ 2:00pm.

Girls U18,

Passage v Lakewood, Rockenham @ 18:00pm.

 

This entry was posted in Fixtures. Bookmark the permalink.

Comments are closed.